Вітаємо волейбольну команду КНУ з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»
19-20 травня у місті Південне Одеської області відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
Чоловіча команда Криворізького національного університету з волейболу, яка представляла Дніпропетровську область, продемонструвала високий рівень підготовки, згуртованість і справжній спортивний характер!
Наші спортсмени впевнено провели всі матчі та здобули перемоги над командами Херсонської державної морської академії, Запорізького національного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету «Одеська юридична академія».
Усі ігри завершилися перемогою нашої команди!
Щиро вітаємо студентів Криворізького національного університету та їхню тренерку – Ірину СЕРДЮК, старшу викладачку кафедри фізичного виховання, з черговим вагомим спортивним досягненням!
Висловлюємо щиру подяку організаторам змагань за високий рівень проведення заходу, суддівській колегії – за професійність і неупередженість, а також нашим суперникам – за гідну боротьбу, спортивну майстерність і атмосферу чесного суперництва. Саме такі зустрічі надихають на розвиток, загартовують характер і роблять перемоги ще ціннішими.
Пишаємося нашою командою! Ваш успіх – це результат наполегливої праці, витримки, згуртованості та віри у власні сили! Щиро бажаємо успішного виступу на IV етапі проєкту «Пліч-о-пліч», нових звершень і яскравих перемог!
Разом сильні. Разом згуртовані. Разом переможемо!


