Співпраця з Чехією: нові горизонти

05 грудня 2024 року відбулася важлива зустріч представників факультетів інформаційних технологій та економіки та управління бізнесом Криворізького національного університету з Сергієм Єкімовим, представником факультету економіки та менеджменту Чеського університету природничих наук у місті Прага.
Під час зустрічі обговорювалися перспективи співпраці між університетами. Зокрема, сторони висловили зацікавленість у реалізації спільних наукових проєктів, підготовці спільних публікацій у провідних міжнародних виданнях та спільній участі у наукових конференціях.
Сергій Єкімов, своєю чергою, запропонував розглянути можливість спільної роботи над інноваційними проєктами в економічній та цифровій галузі. Крім того, він висловив готовність допомогти у пошуку потенційних партнерів для реалізації спільних ініціатив.
Ця зустріч стала важливим кроком до встановлення міцних наукових зв’язків між Криворізьким національним університетом та Чеським університетом природничих наук. Співпраця з провідними європейськими університетами відкриває нові можливості для наших студентів, викладачів та науковців, сприяє підвищенню рівня наукових досліджень та міжнародної репутації університету.