Новини та оголошення

Шановні майбутні вступники!

Криворізький національний університет оголошує набір слухачів на курси підготовки до закладів вищої освіти за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів: українська мова і література, математика, історія України, фізика, географія, біологія, хімія, іноземна мова (за вибором).

Початок занять з 1 листопада 2020 р.

Комплектація груп слухачів на курси відбувається з початку кожного місяця.

Термін навчання на курсах підготовки від 6 до 3 місяців.

Успішне закінчення курсів дозволить слухачам при вступі до Криворізького національного університету отримати додаткові бали.

Заняття будуть проводитись у головному корпусі університету за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11: у суботу з 9.00 та у будні  дні з 17.00.

Слухачі особисто подають:

• заяву, у якій вказують вибрані предмети;
  • ксерокопії паспорта або свідоцтва про народження і ідентифікаційного коду ;
  • ксерокопії паспорта і ідентифікаційного коду одного з батьків.

Довідки: (056) 409-78-48, 0984225060, адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. №224.

До уваги вступників!!!

На період вступної кампанії з 30 червня до 30 вересня 2020 року департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації з метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2020 року у закладах вищої освіти Дніпропетровської області організувало роботу з особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до закладів освіти за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича,70, каб 302.

У зазначений термін прийом електронних звернень громадян за адресою електронної пошти: osvita@adm.dp.gov.ua

На період вступної кампанії консультативний телефон департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Вступна кампанія 2020 року» за наступним номером: (056) 770-67-24

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ ДО КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІЕРСИТЕТУ У 2020 РОЦІ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВР НА БАЗІ ПЗСО
Особливості вступу до Криворізького національного університету у 2020 році для здобуття ступеня бакалавр на базі ОКР «молодший спеціаліст»
Особливості вступу до Криворізького національного університету у 2020 році для здобуття ступеня магістр
Інфографіка термінів вступної кампаніїї 2020 року

До уваги випускників-бакалаврів 2020 року

19 вересня 2020 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ  https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/,
яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

• зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 17 серпня по 25 серпня 2020 року. Її здійснюватиме приймальна комісія. Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українского центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Особи, які вже реєструвалися для участі ЄВІ, мають повторно пройти реєстрацію для участі в спеціально організованної сесії.

Пункт тестування для проведення спеціально організованної сесії ЄВІ створюється у м. Дніпро.