Науки про землю 2015 р.

Основні відомості про дослідження 2015 р.

Найменування дослідження
Номер держреєстраці
Тип дослідження
(фундаментальне чи прикладне)
Керівник дослідження
Назва кафедри

Пріоритетний напрям

Терміни виконання

Очікувані результати

1

НДР 17-29-14 «Вивчення технологічних властивостей залізистих кварцитів 3-го рудного тіла Первомайського родовища».

Держреєстрація №0114U003902

Керівник Євтєхов В.Д.

ристування

2015

Підприємство ТОВ «Науково-виробнича фірма ГеоРесурс»

Вивчені технологічні властивості залізистих кварцитів 3-го рудного тілу Першотравневого родовища, складання їх класифікації та компоновка проб для визначення збагачення магнетитових кварцитів у зв'язку із залученням їх в обробку.

На відміну від інших сортів рудного тіла у склад 3-го рудного тіла значно вища кількість тектонітів (руди третього сорту) та менше епігенетичних незмінених магнетитових кварцитів (руди першого сорту).

2

НДР 17-49-15 «Наукове супроводження дослідно-промислових досліджень впливу мінерального складу карбонат-магнетитової руди на її металургійну цінність».

Держреєстрація №0115U003966

Керівник Євтєхов В.Д

​​​​​​​ристування

2015

ПАТ «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА» Досліджено взаємні зв'язки якісних показників магнетитових руд покладу "Дружба" з їх фізичними та технічними характеристиками.

Одержано вперше для цих руд рівняння, за якими можуть бути визначені густина, об'ємна маса та міцністні параметри за показниками загального вмісту заліза в складі руди

3

НДР 40-10-15 «Наукове супроводження геологорозвідувальних робіт з метою геолого-економічної переоцінки запасів ділянки «Лесогорский-1» Усть-Лесогорського кам’яновугільного родовища на острові Сахалін» .

Держреєстрація №0115U006169

Керівник Плотніков О.В.

ристування

2015

ТОВ Виробнича Компанія «Домен» Розроблено наукові засади геологорозвідувальних робіт в гірничо-геологічних умовах Усть-Лісогорського родовища на острові Сахалін. Встановлено закономірності геологічної будови родовища. Розроблено геолого-генетична модель палеогенового вугленакопичення в межах західної частини острова Сахалін.

Визначено потужності, будова та морфологія вугільних пластів на ділянці "Лісогірська-1" Усть-Лісогорського кам'яновугільного родовища. Захищені запаси вугілля у ТКЗ "Сахаліннадра". Впроваджено результати роботи у виробництво при дослідно-промисловій розробці родовища.

4

НДР 40-52-15 «Геолого-економічна переоцінка запасів сорту К233 Горишнє-Плавнинського та Лавриківського родовищ залізистих кварцитів ВАТ «Полтавський ГЗК»»

Держреєстрація №0115U003981

Керівник Плотніков О.В.

​​​​​​​ристування

2015

ТОВ «УКРГЕОНАДРА» Удосконалено методи підрахунку запасів залізистих кварцитів сорту К233 Горішнє-Плавнинського та Лавриківського родовищ залізистих кварцитів ВАТ "Полтавській ГЗК". Встановлено закономірності між геологічними чинниками (структурно-тектонічними умовами залягання, речовинним складом кварцитів) і показниками економічної ефективності діяльності Полтавського ГЗК.

Захищені запаси залізистих кварцитів сорту К233 Горішнє-Плавнинського та Лавриківського родовищ залізистих кварцитів ВАТ "Полтавській ГЗК" у ДКЗ України