Міжнародна науково-технічна конференція «Розвиток промисловості та суспільства» 2020

УВАГА!!! Проведення міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості і суспільства» перенесено на осінь 2020 року.

Про термін проведення конференції буде повідомлено додатково.

Наказ №134 віл 01 квітня 2020 р. "Про перенесення терміну проведення Міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства» 2020 р.

Перелік супроводжувальних документів до тез на публікацію в Матеріалах Міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства» (завантажити)

Програма конференції  (завантажити)

Матеріали конференції  (завантажити)