Вибори ректора

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ РЕКТОРА

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

4 лютого 2022 року Міністерство освіти і науки України оголосило про початок конкурсу на зайняття посади ректора нашого університету.

Учасниками конкурсу можуть стати громадян України, які:

  • вільно володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • мають вчене звання та науковий ступінь;
  • стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Заяви на конкурс необхідно подати у двомісячний термін від дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті МОН України.

Відповідно до пункту 10 методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу, про що зазначено в статті 42 «Обрання, призначення та звільнення з посади керівника закладу вищої освіти» Закону України про вищу освіту від 16.07.2021 № 1556-VII, кандидатам на посаду ректора необхідно подати низку документів, повний перелік яких подано в інформаційному повідомленні МОН України.

Документи необхідно надіслати на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135. Телефон для довідок: 481-47-92.

Згідно з Наказом МОН України № 28-к від 4.02.2022 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників закладів вищої освіти» вибори ректора Криворізького національного університету відбудуться 27 квітня 2022 року.


НАКАЗИ ТА ЛИСТИ
ПОЛОЖЕННЯ