Склад ради

Голова ради

Моркун Володимир Станіславович, д.т.н., професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, проректор з наукової роботи, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.13.07.

Контактні телефони:

(0564) 90-67-61, 409-06-29, 5-89

+380 (93) 677-06-59
 




Заступник голови ради

Кіяновський Микола Володимирович, д.т.н., професор, завідувач кафедри технології машинобудування, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.05.06.

 

 





Вчений секретар ради

Тиханський Михайло Петрович, к.т.н., доцент, доцент кафедри інформатики, автоматики і систем управління, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.13.07

Контактні телефони:

(056) 409-06-35, 3-26

+380 (67) 792-51-86

 


Члени ради:

1. Азарян Альберт Арамаісович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.08;

2. Бережний Микола Миколайович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.08;

3. Білецький Володимир Стефанович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, спеціальність 05.15.08;

4. Головко В`ячеслав Ілліч, д.т.н., професор, професор кафедри, Національна металургійна академія України, спеціальність 05.13.07;

5. Громадський Анатолій Степанович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.05.06;

6. Губін Георгій Вікторович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.08;

7. Замицький Олег Володимирович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.05.06;

8. Кочура Євген Віталійович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Національний гірничий університет», спеціальність 05.13.07;

9. Купін Андрій Іванович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.13.07;

10. Назаренко Михайло Володимирович, д.т.н., доцент, професор кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.13.07;

11. Олійник Тетяна Анатоліївна, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.08;

12. Полулях Олександр Данилович, д.т.н., професор, начальник лабораторії, ДП УкрНДІвуглезбагачення» Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, спеціальність 05.15.08;

13. Рудь Юрій Савелійович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.05.06;

14. Сокур Микола Іванович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, спеціальність 05.05.06;

15. Таран Ігор Олександрович, д.т.н., доцент, завідувач кафедри, ДВНЗ «Національний гірничий університет», спеціальність 05.05.06;

16. Учитель Олександр Давидович, д.т.н., професор, завідувач кафедри автоматизованого управління металургійними процесами та електроприводом Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України, спеціальність 05.05.06;

17. Щокін Вадим Петрович, д.т.н., професор, в.о. директора науково-дослідного інституту безпеки праці та екології у гірничорудній та металургійній промисловості, в.о. завідувача кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.13.07.