Склад ради

Голова ради

 

Ступнік Микола Іванович, д.т.н., професор, академік Академії гірничих наук України, ректор ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.02.

 

 

 

 



Заступник голови ради

Сидоренко Віктор Дмитрович, д.т.н., професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік Академії гірничих наук України, завідувач кафедри геодезії, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.01.

 

 

 

 




Вчений секретар ради

Федько Михайло Борисович, к.т.н., доцент, доцент кафедри підземної розробки родових корисних копалин ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.02.

 

 

 

 





Члени ради:

1. Андрєєв Борис Миколайович, д.т.н., професор, завідувач кафедри,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.02;

2. Беліков Анатолій Серафимович, д.т.н., професор, завідувач кафедри,
ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», спеціальність 05.26.01;

3. Вілкул Юрій Григорович, д.т.н., професор, міський голова, Криворізька міська рада, спеціальність 05.15.03;

4. Гурін Аркадій Олександрович, д.т.н., професор, завідувач кафедри,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.26.01;

5. Голишев Олександр Маркович, д.т.н., професор, академік Академії гірничих наук України, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.26.01.

6. Жуков Сергій Олександрович, д.т.н., професор, завідувач кафедри,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.03;

7. Зеленський Олександр Семенович, д.т.н., професор, в. о. завідувача кафедри, Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», спеціальність 05.15.01;

8. Калініченко Всеволод Олександрович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.02;

9. Ковальчук Віктор Анатолійович, д.т.н., професор, професор кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.03;

10. Колосов Валерій Олександрович, д.т.н., доцент, генеральний директор, Асоціація «Укррудпром», спеціальність 05.15.02;

11. Кучин Олександр Сергійович, д.т.н., доцент, завідувач кафедри,
ДВНЗ «Національний гірничий університет», спеціальність 05.15.01;

12. Лапшин Олександр Єгорович, д.т.н., професор, професор кафедри,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.26.01;

13. Лапшин Олександр Олександрович, д.т.н., доцент, професор кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.26.01;

14. Маланчук Зіновій Романович, д.т.н., професор, директор ННІ, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 05.15.02;

15. Несмашний Євген Олександрович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.01;

16. Ніколашин Юрій Михайлович, д.т.н., професор, професор кафедри,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.01;

17. Перегудов Володимир Володимирович, д.т.н., професор, директор,
ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект», спеціальність 05.15.03;

18. Тищенко Сергій Вікторович, д.т.н., професор, завідувач кафедри,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.03;

19. Федоренко Павло Йосипович, д.т.н., професор, завідувач кафедри,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.01;

20. Шапурін Олександр Васильович, д.т.н., професор, професор кафедри, ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.03;

21. Швагер Наталія Юріївна, д.т.н., професор, в.о. декана,
ДВНЗ «Криворізький національний університет», спеціальність 05.15.02.

22. Шевченко Володимир Георгійович, д.т.н., старший науковий співробітник, учений секретар, Інститут геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова, спеціальність 05.26.01.