Ректор

Вул. Віталія Матусевича, 11, м. Кривий Ріг, Україна, 50027

Тел.: (056) 409-06-06, (056) 409-06-29

stupnik@knu.edu.ua

 

Ступнік Микола Іванович

ректор Криворізького національного університету, доктор технічних наук, професор, лауреат
Державної премії України у галузі науки і техніки, академік Академії гірничих наук України,
член-кореспондент Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем.

Особистий прийом щовівторка  з 10 до 12 години.

Дорогі друзі!

З великим задоволенням представляю вам Криворізький національний університет.

Ми один з найвідоміших вищих навчальних закладів України, а також потужний регіональний центр вищої освіти, науки та культури.

Майже століття тому, у жовтні 1922 року, Криворізька вечірня професійна школа робітників відчинила двері для перших учнів. Попередні роки були часом досліджень, значних досягнень та накопичення неоціненного досвіду в галузі освіти та науки. Керівними принципами подальшого розвитку університету є примноження досягнень у науці, освіті, культурі та продовження сталих традицій, вихованих династіями наших вчених, професорів та дослідників.

На сьогодні КНУ є альма-матер докторів та кандидатів наук, магістрів, бакалаврів та молодших бакалаврів у галузі металургії, електротехніки, транспорту, гірничої справи, цивільного будівництва та економіки.

Університет пишається своїми випускниками. Близько 90 тисяч студентів, з них майже 1000 студентів із 70 країн світу, пройшли навчання в КНУ. Усі вони успішно працюють у різних галузях промисловості нашої країни та за кордоном. Університет повсякчасно займається  питаннями майбутнього працевлаштування випускників. Серед наших випускників - виконавчі керівники державних органів та місцевих органів влади, народні депутати Верховної Ради України, академіки, доктори наук, професори, ректори університетів, генеральні директори промислових підприємств, банкіри та бізнесмени.

Біля  семи з половиною тисяч молодих людей у нашій дружній університетській родині здобувають освіту за сорока спеціальностями. Сучасна навчальна інфраструктура з використанням інформаційно-комунікаційних технологій забезпечує належні умови для навчання студентів. Підтримку науково-дослідних та навчально-методичних тренінгів забезпечують висококваліфіковані викладачі, у тому числі 50 докторів наук, та понад 260 кандидатів наук. Плідна співпраця з університетами-партнерами за кордоном та інтеграція результатів досліджень у навчальний процес сприяють міжнародному конкурентному рівню освіти в університеті. Вчені університету проводять значну кількість досліджень в найбільш актуальних напрямках еволюції та тенденціях промислових та соціальних галузей в Україні та інших країнах.

Місія Криворізького національного університету - сприяти розвитку суспільства за допомогою підготовки конкурентоспроможних фахівців, а також надихати нове покоління здорової та творчої патріотичної молоді. Крім того, студенти університету беруть участь у спортивних, рекреаційних та культурних заходах. Постійний розвиток університету забезпечує стійке підґрунтя  для наших перспектив.

Я сподіваюся, що ви зацікавились у співпраці, тож ласкаво просимо до Криворізького національного університету.