Новини, ґранти і стажування

Конкурс «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету»

Відповідно до наказу № 120 від 05 квітня 2021 р. «Щодо проведення конкурсу «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету» оголошено Конкурс, який триватиме до 25 травня 2021 року.

Детальна інформація щодо процедури проведення та вимог до кандидатів описана в Положенні про щорічний конкурс «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету», затвердженому наказом ректора від № 110 від 04.03.2020 року.

В конкурсі беруть участь молоді вчені університету (аспіранти та співробітники віком до 35 років, доктори наук або докторанти віком до 40 років), які заповнюють:

Термін: до 03 травня надіслати на електронну пошту РМВ (rmv@knu.edu.ua) пакет документів кандидатів для участі в конкурсі; пакет документів в друкованому вигляді, завірений у керівника структурного підрозділу, де працює кандидат, надати голові РМВ Паламар А.Ю. до 17 травня; до 25 травня за результатами розгляду та обговорення кандидатур оргкомітет визначає переможців конкурсу з відзначенням трьох призових місць. Відповідно до п. 6 Правил внутрішнього розпорядку ДВНЗ «КНУ» переможцям будуть надані премії та Дипломи I, II, III ступеня.

Результати конкурсу оприлюднюються на сайті університету, що забезпечує прозорість та відкритість проведення конкурсу.
 

Шановні молоді учені, аспіранти!

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Міжнародні та державні гранти й дослідницькі проекти від ідеї до реалізації: практика, досвід, перспективи», що відбудеться за ініціативою РМУ КНУ РМУ КДПУ, а також за підтримки РМУ Дніпропетровської області 24.02.2021 р. з 11.00 до 15.00 на платформі ZOOM.

У рамках семінару доповіді переможців та керівників проектів Міжнародного, Всеукраїнського та Регіонального рівнів, практичний досвід і корисні поради.

На Вашу персональну електронну скриньку буде надіслано лінк для підключення на платформу Zoom.ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ!

Відповідно до Постанови президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 06 листопада 2020 року № 6,

ПРИЗНАЧИЛИ Стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених:

Пікільняку Андрію Валерійовичу – кандидату технічних наук, доценту кафедри технології машинобудування.

Сердюк Олександрі Юріївні – асистенту кафедри автоматизації, комп’ютерних наук і технологій.
ТА ПОДОВЖИЛИ:

ПАЛАМАР Альоні Юріївні – кандидату технічних наук, доценту, доценту кафедри геодезії;

КУЗНЄЦОВУ Денису Івановичу – кандидату технічних наук, доценту, доценту кафедри комп’ютерних систем та мереж.


Оголошено конкурс з відбору претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ - ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
Термін подання документів до 4.11.2020 р.
Постанова та Положення

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ ВРУ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ – ДОКТОРІВ НАУК ТРИВАЄ ДО 31 СЕРПНЯ

Нагадуємо, що подання документів претендентів на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук продовжено до 31 серпня 2020 року.

Рішення про продовження терміну прийому документів у зв'язку з карантином раніше прийняв Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій.

Документи претендентів мають бути оформлені згідно з відповідною Інструкцією. Ознайомитися докладніше можна за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/prijom-dokumentiv-na-otrimannya-imennih-stipendij-vru-dlya-molodih-uchenih-doktoriv-nauk-trivaye-do-31-serpnya. Окрім зазначених в ній документів, необхідно подати 10 брошурованих примірників анотації подання.

МОН приймає документи за адресою: кім. 201 в, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601, Міністерство освіти і науки України.

Нагадуємо, що ВРУ щороку призначає до 30 іменних стипендій для молодих учених – докторів наук. Переможці конкурсу щомісяця отримують виплати у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня року отримання стипендії. Цього року стипендії розміром 10 510 грн отримують 30 науковців.РОЗПОЧАЛИСЯ ЩОРІЧНІ ОБЛАСНІ КОНКУРСИ «КРАЩА РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ» ТА «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ» А ТАКОЖ ЩОРІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЄКТІВ «МОЛОДІ ВЧЕНІ – ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ» НА ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАОХОЧЕННЯ

З метою підвищення ефективності діяльності рад молодих вчених закладів вищої освіти та науково-дослідних установ Дніпропетровської області виявлення талановитих молодих учених, сприяння їх професійному росту, департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації оголошено проведення щорічних обласних конкурсів «Краща рада молодих вчених» та «Кращий молодий вчений», а також щорічний обласний конкурс проектів «Молоді вчені Дніпропетровщині» на отримання матеріального заохочення, розпорядження від 03 липня 2020 року, № Р-453/0/3-20. (https://adm.dp.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-shchorichnij-oblasnij-konkurs-proyektiv-molodi-vcheni-dnipropetrovshchini-na-otrimannya-materialnogo-zaohochennya). Положення про щорічний обласний конкурс проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» на отримання матеріального заохочення.

Пакет заповнених аплікаційних форм конкурсів «Краща рада молодих вчених» та «Кращий молодий вчений» у двох примірниках разом із копіями ІНН і паспорту громадянина України конкурсантів (перший та другий розворот паспорту з актуальною реєстрацією), а також згодою на обробку персональних даних необхідно подати у термін з 01 серпня 2020 року до 30 вересня 2020 року конкурсній комісії Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, буд. 70, к. 318, тел. для довідок: 770-82-42.

За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону 0980349840 – Паламар Альона Юріївна.
 

ВІТАЄМО ПРЕТЕНДЕНТІВ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ГРАМОТИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА ВАГОМИЙ ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК У РЕАЛІЗАЦІЮ ДЕРЖАВНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА З НАГОДИ ДНЯ МОЛОДІ

 

Паливоду Олександра Анатолійовича – в.о. завідувача кафедри теплогазопостачання, водовідведення і вентиляції, кандидата технічних наук, доцента.

Музику Івана Олеговича – в.о. декана факультету інформаційних технологій, кандидата технічних наук, доцента.

ВІТАЄМО Пікільняка Андрія Валерійовича – в.о. декана механіко-машинобудівного факультету, кандидата технічних наук, який отримав грамоту виконкому металургійної районної ради за ініціативність, активну участь у громадському житті району, особистий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди дня молоді.


ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ!

Відповідно до Постанови президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 10 червня 2020 року № 4,

ПРИЗНАЧИЛИ Стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених

ПАЛАМАР Альоні Юріївні – кандидату технічних наук, доценту, доценту кафедри геодезії;

КУЗНЄЦОВУ Денису Івановичу – кандидату технічних наук, доценту, доценту кафедри комп’ютерних систем та мереж.

ТА ПОДОВЖИЛИ:

КОЗАКЕВИЧУ Ігорю Аркадійовичу – кандидату технічних наук, доценту, доценту кафедри автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті;

ТКАЧУК Вікторії Василівні – кандидату педагогічних наук, викладачу кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки.

ВІТАЄМО КРАЩИХ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ, ЯКИМ ПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЮ ІМЕНІ В. БИЗОВА.

Призначено муніципальну стипендію ім. В. Бизова науково-педагогічним працівникам університету, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки й досягли визначних результатів:

  • Музиці Івану Олеговичу, в. о. декана факультету інформаційних технологій Криворізького національного університету, кандидату технічних наук, доценту;
  • Кравцовій Дар’ї Юріївні, старшому викладачу кафедри технології машинобудування Криворізького національного університету, кандидату фізико-математичних наук;
  • Сістуку Володимиру Олександровичу, в. о. декана транспортного факультету Криворізького національного університету, кандидату технічних наук, доценту;
  • Сердюк Олександрі Юріївні – асистенту кафедри автоматизації, комп’ютерних наук і технологій.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

Криворізьким національним університетом вивчено досвід деяких закладів вищої освіти м. Дніпра щодо проведення конкурсу «Кращий молодий вчений», за аналогіє щорічного обласного конкурсу «Кращий молодий вчений», який проходить згідно з розпорядженням голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 28.05.2012 № Р-374/0/3-12 «Про заснування обласних конкурсів «Краща рада молодих вчених» і «Кращий молодий вчений».

З метою підвищення мотивації, розкриття наукового потенціалу молодих вчених та активізації їх науково-дослідної діяльність, що сприятиме збільшенню кількості наукових розробок молодих вчених та наукових публікацій у різноманітних виданнях, в тому числі і тих, що входять до міжнародних наукометричних баз. Вченою радою університету на черговому засіданні 27.02.2020 ухвалено рішення про започаткування проведення щорічного конкурсу «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету» (протокол № 6).

За результатами конкурсу було нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня:

Диплом І ступеня надати доценту кафедри геології і прикладної мінералогії Тіхлівець Світлані Валеріїівні, канд. геол. наук, доцент. Оцінка діяльності молодого вченого.

Диплом ІІ ступеня надати доценту кафедри автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті Козакевичу Ігорю Аркадійовичу, канд. техн. наук, доцент. Оцінка діяльності молодого вченого.

Диплом ІІІ ступеня надати доценту кафедри технології машинобудування Пікільняку Андрію Валерійовичу, канд. техн. наук. Оцінка діяльності молодого вченого.

Конкурс «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету»

Відповідно до наказу № 110 від 04.03.2020 р. «Про проведення Конкурсу «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету» оголошено Конкурс, який триватиме з 04 березня до 25 травня 2020 року.

Детальна інформація щодо процедури проведення та вимог до кандидатів описана в Положенні про щорічний конкурс «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету», затвердженому наказом ректора від № 110 від 04.03.2020 року.

Процедура проведення Конкурсу

Для участі в Конкурсі необхідно до 1 квітня подати на розгляд оргкомітету пакет таких документів:

Перший етап – розгляд документів учасників Конкурсу, оцінювання їхньої результативності шляхом побудови рейтингу на підставі значень інтегрованого показника оцінки їхньої діяльності; подання документів на розгляд оргкомітету до 1 квітня поточного року проведення конкурсу. Відповідальність за достовірність визначення рейтингової оцінки та приналежність до відповідної номінації несе учасник Конкурсу. Контроль за приналежністю конкурсанта до однієї конкретної номінації здійснює завідувач кафедри, на якій працює учасник Конкурсу, а голова РМВ здійснює контроль достовірності визначення рейтингової оцінки. У разі подання недостовірних даних претендента відсторонюють від участі в Конкурсі на 1 рік.

Другий етап – за результатами розгляду та обговорення кандидатур оргкомітет до 25 травня визначає три призові місця.

Кожного з переможців Конкурсу за наказом Ректора Університету нагороджують Дипломом «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету» у певній номінації та відзначають матеріальним заохоченням у разі наявності коштів в університеті.
Інформацію про результати Конкурсу буде розміщено на офіційному веб-сайті Університету та офіційній сторінці РМВ.

Приєднані файли

Наказ про проведення Конкурсу «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету»
 Анкета учасника
 Рейтинговий лист до конкурсу «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету».
 


20.02.2020 року на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» вп’яте було проведено турнір на Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області з футзалу. Цей спортивний захід присвячений 20-річчю Ради молодих вчених нашої області. Цього року в турнірі брали участь 6 команд закладів вищої освіти та науково-дослідних установ Дніпропетровської області. Вітаємо команду Ради молодих вчених за зайняте третє місце у змаганнях!


 

 


Нагороди молодих вчених

Про атестацію наукової роботи стипендіатів та подання претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Про подання претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим