Центр безперервної освіти

м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, каб. № 224

телефон (056) 409-78-48

centerbo@knu.edu.ua

(далі – Центр) є структурним підрозділом Криворізького національного університету.

Основні завдання Центру:

  • курси підготовки до вступу закладів вищої освіти
  • підвищення кваліфікації (компетенції) з актуальних напрямів науки, техніки і економіки згідно замовлень підприємств, організацій, служб зайнятості населення
  • організація планової та системної профорієнтаційної роботи

Курси підготовки до вступу закладів вищої освіти

У Криворізькому національному університеті постійно працюють курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти у відповідності до програм зовнішнього незалежного оцінювання якості знань за всіма предметами.

Метою курсів є якісна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень в Українському центрі якості освіти випускників, що мають повну загальну середню освіту.

Діяльність курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Навчальний процес на курсах організовується відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про освіту», Положення про курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти Криворізького національного університету, Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, Правил прийому до Криворізького національного університету у поточному році та інших чинних нормативно-правових документів.

Навчальний процес проводиться за базовими програмами, узгодженими з програмами для вступників до закладів вищої освіти України, які враховують специфіку вимог вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання.

Слухачам, які у рік вступу успішно закінчили курси підготовки, при умові вступу на навчання до Криворізького національного університету на основі повної загальної середньої освіти додаються додаткові бали.

Організація навчального процесу на курсах забезпечує слухачів системою знань, які дають можливість не тільки вступити їм до університету, але й успішно в ньому навчатися.

Початок занять з 1 жовтня 2020 року

Комплектація груп слухачів на курси відбувається з початку кожного місяця.

Термін навчання на курсах підготовки до вступу від 7 до 3 місяців.
Успішне закінчення курсів у рік вступу дозволить слухачам курсів, при умові вступу до Криворізького національного університету на основі повної загальної середньої освіти отримати додаткові бали

Документи, необхідні для зарахування на курси:

заява, у якій вказують вибрані предмети;

ксерокопії паспорта і ідентифікаційного коду або свідоцтва про народження слухача;

ксерокопії паспорта і ідентифікаційного коду одного з батьків.

 

Довідки: (056) 409-78-48, 098-422-50-60, адреса: 50027, м. Кривий Ріг,

вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. № 224.

Підвищення кваліфікації

Основним із завдань Центру безперервної освіти є підвищення кваліфікації працівників підприємств, організацій, установ з питань зростання рівня їх фахової майстерності, психолого-педагогічної компетентності як викладачів в умовах виробництва, розвитку лідерських, комунікативних, організаторських здібностей.

Представники таких підприємств як: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», ПрАТ «Нікопольський завод технологічного оснащення», ПРАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», ПрАТ «Енергоресурси» (м. Нікополь), Криворізький завод ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна», ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» (м. Нікополь), ДП» «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (м. Жовті Води), ДП «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод», ПАТ «Дніпроазот», ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ПАТ «ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД», ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (м. Вільногірськ) та інших організацій і установ по завершенню навчання й складання екзамену, отримали свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.

Профорієнтаційна робота

Криворізьким національним університетом проводиться системна планова профорієнтаційна робота серед випускників закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, на підприємствах, в організаціях міста та області.

Профорієнтаційна робота планується та здійснюється всіма підрозділами університету.

Профорієнтаційна робота проводиться згідно з Положенням про профорієнтаційну роботу Криворізького національного університету, договором про творчу співпрацю між Департаментом освіти і науки виконкому міської ради та університетом, планом, окремими графіками проведення профорієнтаційних заходів факультетів та кафедр університету, згідно з наказом «Про удосконалення профорієнтаційної роботи в університеті», відповідно з розподілом та складається з різних напрямків.