Центр безперервної освіти

м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, каб. № 224

телефон (056) 409-78-48

E-mail: dvnzknu.cpkpu@gmail.com

(далі – Центр) є структурним підрозділом Криворізького національного університету.

Основні завдання Центру:

  • курси підготовки до вступу закладів вищої освіти
  • підвищення кваліфікації (компетенції), стажування з актуальних напрямів науки, техніки і економіки згідно замовлень підприємств, організацій, служб зайнятості населення
  • атестація щодо вільного володіння державною мовою
  • організація планової та системної профорієнтаційної роботи

Курси підготовки до вступу закладів вищої освіти

У Криворізькому національному університеті постійно працюють курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти у відповідності до програм зовнішнього незалежного оцінювання якості знань за всіма предметами.

Метою курсів підготовки до вступу є якісна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень в Українському центрі якості освіти випускників, що мають повну загальну середню освіту.

Діяльність курсів підготовки до вступу спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Навчальний процес на курсах підготовки до вступу організовується відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про освіту», Положення про курси підготовки до вступу Криворізького національного університету, Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, Правил прийому до Криворізького національного університету у поточному році та інших чинних нормативно-правових документів.

Навчальний процес проводиться за базовими програмами, узгодженими з програмами для вступників до закладів вищої освіти України, які враховують специфіку вимог вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання.

Слухачам, які у рік вступу успішно закінчили курси підготовки, при умові вступуі на навчання на основі повної загальної середньої освіти до Криворізького національного університету додаються додаткові бали.

Організація навчального процесу на курсах забезпечує слухачів системою знань, які дають можливість не тільки вступити їм до університету, але й успішно в ньому навчатися.

Набір слухачів на курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти у 2020 році за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, іноземна мова (за вибором) розпочнеться у вересні 2019 року

Початок занять з 1 листопада 2019 року

Комплектація груп слухачів на курси буде відбуватись з початку кожного місяця.

Термін навчання на курсах підготовки до вступу від 7 до 3 місяців.
Успішне закінчення курсів підготовки у р
ік вступу дозволить слухачам курсів, при умові вступу до Криворізького національного університету
на основі повної загальної середньої освіти отримати додаткові бали

Документи, необхідні для зарахування на курси:

  • заява, у якій вказують вибрані предмети;
  • ксерокопія паспорта і ідентифікаційного коду або свідоцтва про народження слухача;
  • ксерокопія паспорта і ідентифікаційного коду одного з батьків.

Довідки: (056) 409-78-48, 098-422-50-60, адреса: 50027, м. Кривий Ріг,

вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. № 224.

Підвищення кваліфікації

У системі перепідготовки та підвищення кваліфікації організовуються курси підвищення кваліфікації для працівників підприємств, в тому числі на замовлення міського центру зайнятості та Департаменту освіти і науки міськвиконкому за усіма спеціальностями Криворізького національного університету. Після їх завершення видається свідоцтво державного зразка.

Університет має досвід підвищення кваліфікації фахівців не тільки в стінах навчального закладу, а й безпосередньо на підприємствах і не лише в нашому місті, а й в інших регіонах України. Працівники таких підприємств, як: ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг», ПАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», «Школа бригадирів» ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», ПАТ «Центральний гірничо- збагачувальний комбінат», Криворізький експертно- технічний центр, ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», Криворізький завод ПАТ «Хальдельбергцемент Україна», ЗАТ «Сентравіс продакшн юкрейн» (м. Нікополь), ДП» «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (м. Жовті Води), ПАТ «Дніпрогаз», ТОВ «Інтерпайп нікотьюб» (м. Нікополь), ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» та інші пройшли підвищення кваліфікації та отримали свідоцтва державного зразка.

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

Криворізький національний університет є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які вступають на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка.

Профорієнтаційна робота

Криворізьким національним університетом проводиться системна планова профорієнтаційна робота серед випускників закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, на підприємствах, в організаціях міста та області.

Профорієнтаційна робота планується та здійснюється всіма підрозділами університету.

Профорієнтаційна робота проводиться згідно з Положенням про профорієнтаційну роботу Криворізького національного університету, договором про творчу співпрацю між Департаментом освіти і науки виконкому міської ради та університетом, планом, окремими графіками проведення профорієнтаційних заходів факультетів та кафедр університету, згідно з наказом «Про удосконалення профорієнтаційної роботи в університеті», відповідно з розподілом та складається з різних напрямків.