Запрошуємо здобувачів вищої освіти із територій, на яких ведуться активні бойові дії, інших ЗВО на навчання за програмами академічної мобільності

Криворізький національний університет запрошує здобувачів закладів вищої освіти із територій, на яких ведуться активні бойові дії, інших ЗВО на навчання за програмами академічної мобільності.

Сподіваємось, що наш досвід провадження освітньої діяльності допоможе спланувати кожному із бажаючих індивідуальну освітню траєкторію навчання, поділитися досвідом імплементації цифрових інструментів підтримки освітнього процесу та забезпечити перезарахування освітніх компонентів на засадах внутрішньої академічної мобільності.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати місце в студентському гуртожитку за погодженням з місцевою військовою адміністрацією.

Здобувачі пільгових категорій матимуть змогу скористатись й іншими передбаченими Законом правами.

Студенти, які бажають навчатися за програмами академічної мобільності КНУ матимуть змогу безкоштовно отримати доступ до онлайн-ресурсів на платформі Google Classroom в корпоративному домені @knu.edu.ua.

Для початку просимо ознайомитись із переліком освітніх компонентів у змісті освітніх програм університету щоб сформувати для себе найбільш прийнятну індивідуальну освітню траєкторію навчання:

Більш детальна інформація подана на сторінках структурних підрозділів університету:

Гірничо-металургійний факультет

Електротехнічний факультет

Будівельний факультет

Факультет механічної інженерії та транспорту

Факультет економіки та управління бізнесом

Факультет інформаційних технологій

Далі необхідно без помилок заповнити реєстраційну форму.

Упродовж декількох днів на вказану електронну адресу надійде повідомлення з логіном та паролем для входу з прикріпленим посиланням на платформу і розкладом занять. Після цього у студента з’явиться доступ до всіх ресурсів, доступних здобувачам освіти академічної групи, до якої його буде приєднано.

Для забезпечення перезарахування освітніх компонентів на засадах внутрішньої академічної мобільності студенти за їхньою заявою на ім’я ректора університету отримають офіційну додаткову освітню послугу на безоплатній основі.

У випадку, якщо здобувач виявить бажання продовжити навчання в університеті за обраною освітньою програмою та отримати диплом державного зразка Криворізького національного університету, він може бути переведений до нашого закладу освіти за процедурою, визначеною чинним законодавством.

Інформацію про процедуру зарахування за програмою академічної мобільності чи переведення на навчання до Криворізького національного університету можна отримати на електронну пошту, вказану в реєстраційній формі та контакти уповноваженої особи для спілкування.

 

Електронна адреса для зворотного зв’язку та відповідей на запитання – kushniruk-natalia@knu.edu.ua