Вся актуальна інформація тут

► Корисна інформація в умовах воєнного стану
► Психологічна підтримка
► Медична допомога
► Волонтерський рух
► Рекомендації для населення під час воєнного стану

► Пам'ятки дій населення при застосуванні небезпечних хімічних речовин
► Пам'ятки дій населення при знаходженні вибухонебезпечних предметів
► Фосфорні боєприпаси
► Касетні снаряди

Звернення Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета
Хочу подякувати кожному освітянину, науковцю, студенту, учню!
У найскладніший для країни час завдяки згуртованості та патріотизму чинимо гідний спротив російським окупантам.
Заклади освіти стають штабами допомоги. Учасники освітнього процесу та науковці передають кошти для Збройних Сил України, пишуть листи та створюють відеозвернення до міжнародних ЗМІ.
Крім того, учні та студенти активно долучаються до кібератак проросійських каналів. Молодь сьогодні – це активні та безстрашні волонтери, донори крові, організатори штабів, захисники на лінії оборони території нашої держави.
Країна пишається Вами!
Тримаємо стрій!
Ми – сильні!
Ми – Україна!
Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ

Звернення ректорату

Шановні співробітники, студенти та їх рідні!

Від імені ректорату Криворізького національного університету щиро дякуємо всім, хто добровільно здійснює цілодобовий цивільний захист адмінбудівель, гуртожитків, патрулюють, допомагають Територіальній обороні міста, вступають до її лав, стають координаторами волонтерського руху!
У надзвичайно складний для країни час учасники освітнього процесу забезпечують Збройні Сили України, Територіальну оборону, шпиталі ліками, харчовими продуктами, речами першої необхідності, білизною тощо, активно допомагають біженцям, Червоному Хресту, мешканцям міста та області.
Ми пишаємося кожним!
Зараз, як ніколи, ми розуміємо одне одного без зайвих слів й відчуваємо спільний біль за рідних та нашу найсильнішу Державу!
Тримаємо оборону!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!