Тиждень профорієнтаційних зустрічей на факультеті інформаційних технологій

Запрошуємо випускників, десятикласників загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу та всіх зацікавлених на Тиждень профорієнтаційних зустрічей факультету інформаційних технологій Криворізького національного університету, що триватиме з 26 листопада по 30 листопада 2018 року (13.00-16.00).

Програмою профорієнтаційних екскурсій передбачено презентацію спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ.

Ви матимете змогу з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій. Вашій увазі буде представлено спеціалізовані лабораторії засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління. Також матимете змогу познайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact. Зможете побачити й оцінити роботу магістрантів спеціальності 015 – Професійна освіта в контексті розроблення концептуальних перспектив професійної самореалізації. Вашій увазі буде представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування.

Творчий колектив нашого факультету розгляне всі пропозиції, можливі індивідуальні консультації.

Завжди раді співпраці з ініціативними та креативними гостями!