Нова кафедра права запрошує абітурієнтів

Увага! У Криворізькому національному університеті відкрито нову спеціальність!

Починаючи з 2018 – 2019 навчального року Криворізький національний університет буде здійснювати підготовку фахівців спеціальності «Право».

На початку 2018 року Криворізький національний університет отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України на здійснення освітньої діяльності у галузі права. Таким чином, вже у вступну кампанію 2018 – 2019 навчальних років університет буде здійснювати прийом документів на спеціальність «Право». Подавши документи на дану спеціальність, студенти вивчатимуть усі галузі права, але з поглибленим вивченням гірничого права, екологічного права, господарського права, що врахує специфіку нашого індустріального регіону, а значить надасть конкурентні переваги при працевлаштуванні. Адже саме університетська освіта в усі часи була еталоном якості вищої освіти.

Викладачі кафедри права запевняють, що випускники спеціальності «Правознавство» будуть найбільш універсальними фахівцями в сфері юриспруденції, конкурентоспроможними на ринку праці висококваліфікованими юристами. Сферами застосування отриманих ними знань стане зокрема захист прав і законних інтересів підприємств, організацій, установ і громадян та надання їм правової допомоги, вирішення господарських спорів, нагляд за дотриманням законів, участь у розгляді цивільних справ і справ про адміністративне правопорушення, господарських спорів у господарських судах тощо. Як універсальні фахівці в галузі права вони зможуть працювати юрисконсультами, адвокатами, нотаріусами, суддями, співробітниками ОВС, прокуратури, СБУ, податкової міліції, органів державної виконавчої служби тощо.

Отже, нова кафедра університету очікує на своїх перших студентів. Для того, щоб ними стати, потрібно не так вже й багато – гарні базові знання з української мови та літератури, історії України, географії, математики та іноземної мови… І, звісно, бажання навчатися