Набір слухачів на курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти

Шановні майбутні вступники !

Державний вищий навчальний заклад

«КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує:

набір слухачів на курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів:

українська мова та літератураматематика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, іноземна мова (за вибором).

Початок занять з 1 грудня 2018 року

Набір на курси триває, комплектація груп слухачів на курси відбувається з початку кожного місяця.

Термін навчання на підготовчих курсах від 5 до 3 місяців.

Успішне закінчення підготовчих курсів дозволить слухачам при вступі до Криворізького національного університету отримати додаткові бали

Заняття проводяться у головному корпусі ДВНЗ «Криворізький національний університет» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11:

у суботу з 900 та у будні дні з 1700

Слухачі особисто подають:

• заяву, у якій вказують вибрані предмети;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду або свідоцтва про народження;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду одного з батьків

Довідки: (056) 409-78-48, 098-422-50-60, адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. № 224.