Метінвест інвестує в професійний розвиток криворізьких студентів 3,5 млн. гривень

28 травня 2019 року може стати знаковою датою в розвитку співробітництва Криворізького національного університету з найбільшими гірничо-збагачувальними комбінатами Кривбасу. У цей день компанія Метінвест підписала Меморандум про співробітництво з нашим університетом. У межах договору лише на стипендіальну програму для студентів Метінвест планує щорічно виділяти близько 3,5 млн. грн., не враховуючи інвестицій на оновлення матеріально-технічної бази.

Новий формат співпраці спрямований на ширшу профорієнтаційну діяльність, упровадження дуальної форми навчання, організацію практики і стажування студентів та викладачів на підприємствах Метінвеста, проведення курсів з підготовки до ЗНО, підтримку STEM-освіти школярів.

Співпраця вишу й компанії створить сприятливі умови для реформування освітньої системи з підготовки кваліфікованих фахівців технічних спеціальностей з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці України. Такий формат партнерства дозволить студентам свідомо обрати майбутній фах, познайомить молодих спеціалістів з першим робочим місцем, покращить їх практичні навички.

«Для того щоб змотивувати молодих фахівців і показати престижність професії гірника, важливо зацікавити їх ще на етапі навчання. У цьому випадку навчальні заклади й представники підприємств повинні спільно працювати. Упевнений, що тепер у наших студентів з’явиться більше стимулів добре зарекомендувати себе. Адже вони бачать, що потрібні працедавцю, що їх прагнуть бачити на підприємстві навіть без досвіду роботи. А найголовніше – підприємство створює умови для комфортних занять: сучасні аудиторії з обладнанням», - відзначив ректор Криворізького національного університету Микола Ступнік.

«Метінвест більше 10 років підтримує навчальні заклади Кривого Рогу. Ми разом працюємо над навчальними програмами, оновлюємо матеріально-технічну базу, купуємо навчальне обладнання та фахову літературу. Студенти отримують іменні стипендії і можливість проходити практику на виробництві. Завдяки такій співпраці багато випускників криворізьких вишів сьогодні посідають керівні посади на підприємствах компанії», - підкреслив генеральний директор ІнГЗК Олександр Герасимчук.

Більш докладніше на ТРК "Рудана", програма "Цей день" від 31.05.2019