• БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

  5 днів тому

  Шановні батьки вступників! Криворізький національний університет запрошує вас на батьківські збори, які відбудуться 20 червня 2019 року у конференц-залі головного корпусу університету за адресою: вул. Віталія Матусевича (колишня вул. XXII партз’їзду),  11. Початок о 18 годині.


 • Лауреат премії Президента України для молодих вчених 2018 року

  1 тиждень тому

  Премію Президента України присуджено доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри автоматизації, комп'ютерних наук і технологій Моркун Наталі Володимирівні за наукову роботу «Автоматизація процесів управління ресурсномістких виробництв збагачення залізної руди» (Указ Президента України №419/2018 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2018 року»).


 • Нагородження грамотами виконкому Криворізької міської ради

  2 тижня тому
  Нагородження грамотами виконкому Криворізької міської ради

 • Метінвест інвестує в професійний розвиток криворізьких студентів 3,5 млн. гривень

  2 тижня тому

  28 травня 2019 року може стати знаковою датою в розвитку співробітництва Криворізького національного університету з найбільшими гірничо-збагачувальними комбінатами Кривбасу. У цей день компанія Метінвест підписала Меморандум про співробітництво з нашим університетом. У межах договору лише на стипендіальну програму для студентів Метінвест планує щорічно виділяти близько 3,5 млн. грн., не враховуючи інвестицій на оновлення матеріально-технічної бази.


 • Науковий форум КНУ

  3 тижня тому

  23-24 травня 2019 р. Криворізький національний університет за підтримки Академії гірничих наук України провів щорічну міжнародну науково-технічну конференцію «Розвиток промисловості та суспільства».