Зустріч з доктором філософії з прикладної лінгвістики, професором Девідом Ленеганом з аспірантами та молодими вченими.

11 лютого 2020 року в Криворізькому національному  університеті відбулася зустріч  з доктором філософії з прикладної лінгвістики, професором Девідом Ленеганом з Австралії.

В сучасній українській науковій спільноті є схожі виклики, з якими стикаються молоді вчені і аспіранти: потреба покращити професійне спілкування, доступ до наукових лабораторій та оволодіння сучасними науковими і практичними методиками, налагодження ефективного діалогу з зарубіжними колегами на основі спільного професійного та наукового інтересу, покращення володіння іноземними мовами, створення наукоємних стартапів, грантів, провадження якісних фундаментальних та прикладних досліджень тощо.

Зустріч проходила у форматі дружнього діалогу під час якого аспіранти і молоді вчені Університету задавали креативні питання професору Девіду Ленегану. Науковці визначили найпріорітетніші напрями подальшої спільної діяльності.

Основними завданнями зустрічі були:

1. Знайомство з організацією роботи молодих вчених і аспірантів в австралійських університетах.
  2. Визначення спільних зон «розвитку» та допомоги в створенні міждисциплінарних команд з метою виконання спільних наукових проектів.
  3. Сприяння популяризації наукових розробок в Україні та в світі із залученням працівників університетів з Австралії.

Щиро вдячні професору Девіду Ленегану, аспірантам, молодим вченим Університету за активну позицію, проявлену під час зустрічі. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та конструктивний діалог!