Зустріч у студентському клубі міжнародної дружби "Stream"

ФОТОАЛЬБОМ

Студенти сучасного вишу мають бути підготовлені до зростаючих вимог міжнародної мобільності, потреб мультилінгвістичного та мультикультурного світу.

Діяльність студентського клубу полягає у встановленні дружніх зв’язків із молоддю різних країн, проведення тематичних вечорів і організації зустрічей з носіями іноземних мов. Тому, приїзд до нашого університету групи студентів з Алжиру та Марокко, не міг залишитися поза нашою увагою.

Тема заходу «Святкові традиції» була надзвичайно цікавою для студентів – іноземців, тому що це їхнє перше Різдво на Україні. Знайомство з багатими та різноманітними традиціями Різдва та Нового Року у країнах світу відбувалося під час проведення тематичних вікторин та конкурсів на знання англійських висловів щодо святкування Нового року.

Мессауд Ануар та Мансурі Аймен розповіли про свята, які є у Алжирі. Цікаво було дізнатися про Мусульманський Новий рік, Мавлід – день народження пророка Мухамеда, а також про Ураза – Байрам та Курбан – Байрам.

Савелій Лукаш (ІПЗ-17-1), Данило Куропятник (ІПЗ – 18 -1м) та Віталій Лазарев (ЕЕ – 15-1) поділилися традиціями святкування Дня Святого Миколая у своїх родинах.

Дабаж Мохамед Хайтем, Рім Таггуг та Леонід Шадрін чудово співали колядки та різдвяні пісні англійською мовою.

Всебічний розвиток, чіткі життєві принципи із належним володінням іноземними мовами саме і творять фахівця того рівня, який вважається конкурентоспроможним в Україні та країнах Заходу.

Отже, захід продемонстрував не тільки високий рівень підготовки студентів КНУ та студентів Алжиру, але й належну соціальну адаптованість, обізнаність у світових культурних традиціях, вміння спілкуватися на англійській мові та бути цікавим співрозмовником.