ЗупиниТи насильство

25 листопада КНУ спільно з запрошеними представниками патрульної поліції провели захід «ЗупиниТи насильство». На заході були студенти економічного факультету та факультету інформаційних технологій. Захід приурочений до Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насилля» що була розпочата у 1991 році.

Інспектори патрульної поліції Кривого Рогу Цуркаленко Юлія та Макарченко-Грановская Ольга привернули увагу студентів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та гендерного насильства, зруйнували багато стереотипів про насильство. Розповіли присутнім про види насильства та запропонували всім бажаючим пройти тестування, результати якого допоможуть визначитися з тим, чи стикається людина з насильством у своєму власному житті, розповіли куди необхідно звертатися, якщо людина стала жертвою насильства у родині і закликали не бути байдужими, якщо стали свідками насильства, бо кожна людина повинна сформувати у своїй свідомості нетерпиме ставлення до насильства в суспільстві.