Жіночі сповіді «Відкриті душі»

25 листопада транспортний факультет відзначив Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. До участі приєдналося більше 50 студентів транспортного факультету, які мали можливість представити свою сповідь насильства, яке довелося пережити їм, або їх знайомим.

Студентки перших курсів Діана Бережна, Анастасія Каталанець та  Анастасія Трачук висвітлили питання домашнього насильства та його проявив, класифікували види насильств та  навели їх статистику. Наприкінці доповідей відбулося бурхливе обговорення цієї делікатної теми за участі всіх присутніх.

Метою заходу є привернення уваги студентської молоді до боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок адже дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки.