Засідання гуртка «EcoStart»

На кафедрі економіки, організації та управління підприємствами активно ведеться робота із розвитку у студентів творчих здібностей. На базі кафедри діє економічний гурток «EcoStart». Мета діяльності - формування навичок та вмінь у студентів спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» висловлювати свою думку стосовно сучасних подій у економіці країни та світу.

28.02.2019 р. було проведено чергове засідання гуртка, де піднімалось питання формування стратегій розвитку торгівельних підприємств. Протягом засідання було розглянуто два питання:

- відбулась дискусія стосовно стратегій розвитку супермаркетів «Сільпо» та «АТБ». Було проведено порівняльну характеристику їх діяльності у розрізі маркетингових підходах.

- було розглянуто діяльність фітнес-клубу «FitCurves» з точки зору ефективності інвестування у франшизу.