ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ МАЙБУТНІМИ МАГІСТРАМИ СКЛАДЕНО!

02 липня 2019 року бакалаври факультету інформаційних технологій і факультету економіки та управління бізнесом проходили Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у м. Дніпро.

Більше 100 майбутніх магістрів прокинулись раніше за сонечко й організовано рушили з Кривого Рогу двома автобусами. Незважаючи на дуже ранню пору, усі вже були бадьорі й оптимістично налаштовані. Подорож з рідного міста та обласного центру тривала близько трьох годин. Було непросто, але і студенти, і викладачі, які їх супроводжували, намагалися робити все, щоб час промайнув непомітно. Хтось підспівував пісням, що «крутив» водій, хтось продовжував готуватись до випробування, хтось спілкувався... А хтось досипав недоспане.

Труднощів додавало те, що вступне випробування проводилося у різних закладах вищої освіти Дніпра. Лише завдячуючи прекрасній організації поїздки жоден студент не запізнився на екзамен!

Поки проходили тестування ті, хто почав о 10.00, друга зміна щиро хвилювалася за товаришів. А потім навпаки. Починаючи з 14.00 знесилені студенти першої зміни, обмінюючись враженнями, тримали кулачки за колег.

Усі мали можливість згадати своє ЗНО, бо процедура ЄВІ схожа. Очікування, інструктаж, початок, металошукачі й найголовніше – утекти до того, як ти залишися третім в аудиторії, бо доведеться чекати самісінького кінця.

Незважаючи на те, що завдання були у формі тестів… сподіватися на везіння не варто, оскільки потрібне розуміння тексту, уміння підібрати опис, знання граматики тощо. Тому до підготовки і складання ЄВІ у подальшому радимо готуватись ретельно та сумлінно.

А ще дуже сподіваємося, що наступного року Єдиний вступний іспит з іноземної мови буде проходити у рідному місті!