Викладачі спільно зі здобувачами освіти підвищують рівень професійної майстерності

11 лютого 2021 року викладачі кафедри охорони праці та цивільної безпеки д-р техн. наук, професор Швагер Н.Ю., канд. техн. наук, доценти Шаповалов В.А. та Худик М.В., а також здобувачі освіти 3 та 4 курсів спеціальності 263 «Цивільна безпека» взяли участь в онлайн-семінарі «Безпека у замкнених просторах», організаторами якого були Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH), Міжнародна організація праці (МОП), Науково-виробничий журнал «Охорона праці», ТОВ «Восток-Сервіс», ТМ Up Sky (ТОВ «Інд’Захист»).

Під час семінару було розглянуто покроковий алгоритм організації безпечного проведення робіт у замкненому просторі, рятувальні дії, захисне спорядження (протигази, респіратори, страхувальні пояси, газоаналізатори, триподи тощо), надано рекомендації з керування ризиками на робочих місцях.

Кожен учасник семінару отримав наочні матеріали (інструкції, презентації, чек-листи), які є вкрай необхідними не лише викладачам під час організації навчального процесу у ЗВО, а і для подальшої успішної професійної реалізації студентів у галузі охорони праці.