Всеукраїнська олімпіада з гідравліки

17-19 квітня 2019 р. в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний університет» (м. Харків) відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка».

Щорічно студенти кафедри теплоенергетики беруть участь у цій олімпіаді. До участі в ІІ-му етапі були залучені переможці І-го етапу студенти другого курсу електротехнічного факультету кафедри теплоенергетики групи ТЕП-17ск Панін Артем Андрійович та Лавіменко Сергій Віталійович.

Програма ІІ-го етапу передбачала розв’язування шести задач за розділами програми з дисципліни «Гідравліка»: гідростатика; основи кінематики й динаміки рідини; гідравлічні опори та втрати напору при русі рідини; усталений та неусталений рух рідини в напірних трубопроводах; витікання рідини з отворів і насадків; гідродинамічне моделювання.

Хочеться відзначити професіоналізм організаторів олімпіади, адже для учасників були організовані екскурсії по Національному аерокосмічному університету ім. М.Є. Жуковського та цікавими місцями Харкова.