Всесвітній «День здоров'я» на механіко-машинобудівному факультеті

8 квітня 2019 на кафедрі гірничих машин і обладнання механіко-машинобудівного факультету КНУ відбулася зустріч студентів першого курсу групи ГМБ-18-1 у рамках кураторської години. Темою цього зібрання було обговорення Всесвітнього «Дня здоров’я» та боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Ініціативною групою студентів було проведено дослідження за допомогою відкритих джерел інформації стосовно теми зібрання. А саме були розглянуті питання історії вивчення та боротьби з туберкульозом у минулому, сучасний стан цієї проблеми в Україні та світі, а також рекомендації щодо виявлення та профілактики захворюванням туберкульозом від Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я. Підсумком збору інформації стало створення презентації і доповідь перед групою однокурсників.

Результатом проведення кураторської години стало підвищення обізнаності студентів першого курсу в питаннях збереження здоров’я, а також виявлення та профілактики туберкульозу. Також студенти отримали можливість удосконалити свої вміння та навички в роботі з відкритими джерелами інформації, створення презентацій та публічними доповідями.