Всесвітній день здоров'я на кафедрі ООПУА

ФОТОАЛЬБОМ
7 квітня 2019 року – Всесвітній день здоров’я. Куратори академічних груп спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» провели планові кураторські години з обговоренням важливої та актуальної теми «Моє здоров’я завтра».

Студенти розповіли про те як вони підтримують та покращують свій фізичний та емоційний стани.

Незважаючи на значну завантаженість, студенти завжди знаходять час на заняття улюбленим видом спорту, оскільки спорт – це запорука здоров’я та краси.

Переважна більшість студентів є прихильниками здорового та правильного харчування.

Свій емоційний інтелект вони розвивають, дивлячись та читаючи інформацію за темою самовдосконалення.

Навіть просто ефективно відпочиваючи, не даючи стресам впливати на повсякденне молоде та активне життя, студенти сьогодні забезпечують собі здорове та щасливе завтра.