Вручення дипломів з відзнакою магістрам

ФОТОАЛЬБОМ

29 грудня в актовій залі університету відбулося вручення дипломів з відзнакою еліті нашого студентського братерства – магістрам.

Саме магістри, згідно з кваліфікаційними освітніми рівнями, отримуючи диплом за фахом, наділяються аналітичними, науково-дослідними, консультаційними повноваженнями і цінуються на підприємствах і в установах як висококласні майстри своєї справи. Роки навчання непомітно промайнули для цих хлопців та дівчат. Хоча були і радощі, і сум, успіхи й невдачі, безсонні ночі, веселі студентскі свята. І ось настав час прощатися з університетом. У цьому році дипломи магістрів з відзнакою отримали 100 випускників денної та заочної форм навчання.

Ректор університету Микола Іванович Ступнік привітав випускників, побажав їм активно використовувати знання, отримані в університеті, та достойно представляти випускників Криворізького національного університету в усіх галузях науки, освіти та виробництва. Ректор разом з деканами факультетів вручили випускникам дипломи з відзнакою, квіти та книги про університет.

Слово у відповідь сказав випускник, голова студентської ради університету Олексій Папченко. Він подякував батькам за те, що вони підтримали вибір студентів в обранні навчального закладу, за всебічну підтримку в роки навчання. Слова подяки отримали також викладачі, які надали студентам знання, що будуть використані в подальшій роботі.

Загалом, в університеті виявили бажання отримати другий кваліфікаційний рівень магістра 619 студентів, у тому числі 5 іноземців. Тому свято шанування  випускників-магістрів стане і в подальшому доброю традицією.