Вручення дипломів з відзнакою

Лекції, екзамени і захист дипломів уже відбулися. Роки напруженого та успішного навчання  закінчилися. В актовій залі Криворізького національного університету 4 липня зібралися ті, яких називають гордістю головного університету  нашого промислового центру.

Лунає гімн студентства – «Gaudeamus», який супроводжував випускників усі роки їх навчання в університеті.

З вітальним словом до випускників  та всіх присутніх звернувся Микола Ступнік, ректор університету. Він відзначив, що сьогоднішній день є особливим для наших випускників, їх батьків, родичів і друзів, а також для всіх викладачів, деканів, для яких наші випускники стали рідними. Студенти  впевнено йшли до цього успіху всі  роки навчання і сьогодні настав момент істини – вони отримають не просто дипломи про повну вищу освіту, а й  великі перспективи на майбутнє.  Адже випускники одержали все необхідне для успішної кар’єри: диплом європейського зразка, який дає право працювати в будь-якій країні Європи та світу, добрі знання зі свого фаху, практичний професійний досвід, а найголовніше – це вміння навчатися, розвиватися та самовдосконалюватися.  Микола Іванович процитував слова відомої жінки, яка завдяки своїй праці  змогла досягти надзвичайних успіхів, – Коко Шанель – «усе  в наших руках, тому ніколи не можна втрачати надій».

Виступаючи перед присутніми, директор з персоналу та соціальних питань Південного ГЗК Лілія Ваховська, що представляє компанію Метінвест, запросила випускників на роботу на підприємства Метінвесту та розповіла, що практично всі керівники криворізьких підприємств компанії Метінвест - випускники КНУ-КТУ-КГРІ.

Офіційну церемонію вручення майже 60 дипломів з відзнакою, грамот за активну участь у громадському житті університету та подарунків від компанії Метінвест разом з деканами провели ректор М.І. Ступнік та проректори В.І.Вербицький та Ю.Б.Кашубіна.

Бурхливими оплесками зустрічали присутні деканів та випускників факультетів, яких креативно представили ведучі цього заходу.

Святкову атмосферу заходу забезпечили музичні виступи творчих колективів та солістів нашого університету.

Після завершення – традиційна фотосесія з друзями, викладачами та батьками.