Вручення дипломів випускникам факультету економіки та управління бізнесом

На факультеті економіки та управління бізнесом відбулося вручення дипломів магістрам та бакалаврам. Здобутки наших випускників відмітили керівники кафедр і факультету, студентська рада та викладачі у таких номінаціях: «Лідери», «Душа колективу», «Золотий фонд», «Вищій пілотаж», «На шляху до успіху», «Швидкий старт», «Завзятість та наполегливість». Привітала вже дипломованих магістрів і бакалаврів гостя заходу з Національного університету «Львівська політехніка» – доктор економічних наук Мирослава Іванівна Бублик.

Позаду лишилися лекції, практички, заліки, іспити. Напевно, цього літа випускники факультету економки та управління бізнесом чекали найдовше. Вони день за днем, рік за роком навчалися, щоб отримати диплом про вищу освіту. Але у бакалаврів ще попереду магістратура! Чекаємо на Вас!

Вітаємо наших випускників з отриманням дипломів! Бажаємо розвитку, творчого натхнення, професійної реалізації, швидкої кар’єри, високих зарплат!!!