Візит президента Федерації обмінів Франція-Україна (ФОФУ) Жака Форжерона

9.10.2018 до Криворізького національного університету завітав президент ФОФУ Жак Форжерон разом з дружиною для проведення щорічної сесії відбору студентів для проходження літньої мовної та професійної практики у Франції. Програмою візиту було заплановано ряд заходів за участі Ректора, випускників проекту та всіх зацікавлених у вивченні французької мови.  Як завжди студенти та викладачі мали змогу поділитись враженнями від минулорічних стажувань та подорожей у вигляді цікавих презентацій. У академічний рік французької мови для всіх бажаючих вивчати другу іноземну мову університет надає можливість робити це безкоштовно.

Запрошуємо всіх бажаючих вивчати французьку мову! Ми вже спілкуємось, а ви з нами?!