Вітаємо з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки!

Щороку Указом Президента України присуджуються Державні премії України в галузі науки і техніки за видатні наукові дослідження, розроблення та впровадження нової техніки і технологій, які становлять значний внесок у розв'язання проблем охорони довкілля та забезпечення екологічної безпеки.

30 грудня 2020 року на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Указом Президента присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2020 року за 10 робіт 79 науковцям. За роботу «Екологоорієнтовані технології видобутку залізорудної сировини на шахтах України» премію присуджено колективу із 8 авторів, четверо з яких криворіжці: Ступнік Микола Іванович – доктор технічних наук, професор, ректор Криворізького національного університету; Шевчик Дмитро Володимирович – генеральний директор приватного акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»; Полторащенко Сергій Петрович – радник генерального директора підприємства з іноземними інвестиціями у формі приватного акціонерного товариства «Запорізький залізорудний комбінат»; Короленко Михайло Костянтинович – радник операційного директора товариства з обмеженою відповідальністю «Метінвест Холдинг».

Щиро вітаємо наших земляків з високим досягненням та бажаємо нових творчих злетів!

Колектив Криворізького національного університету