Вітаємо із нагородою!

У другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту – свято прихильників здорового способу життя, спортсменів, фізкультурників. Фізична культура і спорт є вагомою частиною життя студентів та викладачів КНУ.

І ми раді вітати завідувача кафедри фізичного виховання Послушного Ігоря Володимировича – Заслуженого тренера України – із отриманням ним нагрудного знака «За заслуги перед містом»  ІІІ ступеня.

Ігор Послушний понад 20 років  очолює Федерацію важкої атлетики міста Кривого Рогу, підготував чемпіонів Світу з важкої атлетики серед юніорів, а також 2-х чемпіонів Європи серед дорослих, користується великою повагою серед студентства. Ми вітаємо колегу й бажаємо наполегливих вихованців, підкорення нових висот, спортивних та життєвих перемог!