Відбувся благодійний забіг "Народжені вогнем - загартовані спортом"

30 липня 2022 року відбувся другий благодійний пробіг "Народжені вогнем - загартовані спортом", організований майбутнім магістрантом університету Владиславом Тищенко спільно з нашими друзями з ГО "Вікінг", спортивною організацією "CrossFit" та друкарнею "Комбідрук".

До заходу долучилися більше 80 учасників різного віку та рівня фізичної підготовки, які під час реєстрації жертвували будь-яку суму для дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб.

Також кожен із них мав можливість обрати маршрут 2, 5, 10, 15 або 25 км. Учасник долав відповідний маршрут, який передбачав підтримку 24 областей України та АК Крим.

Стартував забіг о 9.50 на проспекті Поштовому, а завершився у парку ім. Ю. Гагаріна.

У заході взяв участь сильний духом Павло Володимирович, який подолав окремий маршрут довжиною 12.5 км завдяки рукам за 2 години. Для нас це - приклад незламності, сили волі та віри у краще майбутнє!

Висловлюємо вдячність всім за згуртованість, командну роботу та сильний бойовий дух !

Вітаємо студента будівельного факультету Жмурка Романа за зайняте ІІІ місце на дистанції 15 км та Івашка Сергія, випускника магістратури електротехнічного факультету, за зайняте ІІІ місце на дистанції 25 км!

Фото - https://photos.app.goo.gl/iQUo2iGhAbgazAhK8