Вебінар «Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи»

15 травня за підтримки Центру забезпечення якості вищої освіти Криворізького національного університету відбувся вебінар від StrikePlagiarism.com на тему «Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи». Модерував зустріч директор з розвитку Plagiat.pl в Україні Максим Маєвський, а спікером виступив виконавчий директор Plagiat.pl Алі Тахмазов.

На вебінарі були присутні понад 70 осіб – завідувачі випускових кафедр та системні оператори комісії з академічної етики кафедр, а також здобувачі вищої освіти, які захищатимуть свої магістерські роботи в червні цього навчального року. Присутні мали можливість отримати інформацію про види плагіату, про способи, які здобувачі використовують, намагаючись обійти антіплагіатну систему. Алі Тахмазов показав приклад процедури перевірки роботи на плагіат, зупинившись на основних її етапах.

Після виступу спікера учасники мали можливість поставити запитання та взяти участь в обговоренні важливих компонентів антиплагіатної системи перевірки наукових робіт.

Переглянути відео-запис вебінару та презентацію можна за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1SZdoBXY3ip4YnTFAMpyhALK409l1Y9Ks