Вчений і педагог - Губін Георгій Вікторович

ФОТОАЛЬБОМ

10 жовтня бібліотека презентувала біобібліографічний покажчик із серії «Видатні науковці Криворіжжя». Серія започаткована у 2013 році з метою зібрання та систематизації наукового доробку лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, які ведуть наукову та педагогічну діяльність в університеті.

Шостий випуск серії присвячено персональній бібліографії доктора технічних наук, професора, академіка Академії гірничих наук України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача кафедрою металургії чорних металів і ливарного виробництва Губіну Георгію Вікторовичу.

На презентацію запрошено Георгія Вікторовича як безпосереднього учасника створення покажчика, який надавав матеріали із власної бібліотеки для опрацювання та систематизації. Інформаційний супровід – відкритий перегляд наукових праць і публікацій  «Вчений і педагог – Губін Георгій Вікторович».

Також запрошено ректорат університету, колег, учнів та студентів.

Виступили: доктор технічних наук, професор, ректор університету Ступнік М. І., кандидат технічних наук, доцент Савельєв С. Г., кандидат технічних наук, доцент, вчений секретар АГН України Єременко Г. І., Туренко Г. Г. – письменник, поет, журналіст, випускник КГРІ 1974 року.