Участь факультету інформаційних технологій у заході Industrial Fest "Ніч індустріальної культури"

ФОТОАЛЬБОМ
Industrial FEST "Ніч індустріальної культури у Кривому Розі" - перший фестиваль, присвячений індустрії міста, аналогів якому немає в Україні. Він відбувся 8 вересня на території автомобільної парковки торговельного центру "METRO"

Кафедра моделювання та програмного забезпечення ФІТ разом із найініціативнішими колективами нашого університету прийняла участь в унікальному заході – Industrial Fest «Ніч індустріальної культури».

Увазі учасників фестивалю були запропоновані такі найцікавіші програмні проекти, реалізовані на кафедрі у 2017-18 навчальному році:

– система відновлення пошкоджених зображень;
– інтерактивне створення 3D моделей за допомогою технології доповненої реальності;
– автоматизація виробничих процесів (на прикладі інфрачервоної паяльної станції);
– 3D-моделювання промислового обладнання та безліч інших проектів галузі автоматизації, штучного інтелекту, корпоративних баз даних, інтернету речей.

Відвідувачам було представлено фрагмент навчального стенду доповненої реальності. За допомогою власного смартфону або іншого мобільного пристрою кожен мав можливість особисто переконатися в наочності та привабливості використання цієї технології у навчанні. А діти із задоволенням розмальовували яскравих метеликів, що згодом «оживали» в їх телефонах за допомогою браузера доповненої реальності Blippar.

Також молодим відвідувачам фестивалю було запропоновано цікавий майстер-клас із програмування. В інтерактивному режимі діти натхненно створювали невеличкі програми з керування улюбленими ігровими персонажами та розв’язували логічні головоломки. Сподіваємось, що такі інтелектуальні ігри сприятимуть всебічному розвитку, сприятимуть визначенню з майбутньою професійною діяльністю.

Хочеться відзначити активність гостей та учасників заходу, загальний теплий та позитивний настрій, що панував на фестивалі та сприяв створенню святкової атмосфери.