У Криворізькій міській раді вітали активну талановиту творчу молодь

Із 2017 року, за пропозицією мера Юрія Вілкула, у рамках програми «Нова генерація 2016–2020 рр.» передбачено фінансування з міського бюджету іменних стипендій – імені Вадима Гурова та Володимира Бизова.

Цьогоріч відзнаку імені шанованого академіка Володимира Федоровича Бизова для молодих науковців напередодні Дня молоді під час урочистого прийому в Криворізькій мерії отримали Козакевич Ігор Аркадійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті та Сулима Тетяна Сергіївна, кандидат педагогічних наук, учений секретар, доцент кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки.

Грамотами Металургійної районної у місті ради за досягнення у науково-педагогічній та громадській діяльності нагороджені Валовий Максим Олександрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри промислового, цивільного і міського будівництва; Григор’єв Юліан Ігорович, кандидат технічних наук, асистент кафедри відкритих гірничих робіт; Кіріченко Павло Сергійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції та Почужевський Олег Дмитрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобільного транспорту.

Пишаємося досягненнями молодих науково-педагогічних кадрів університету! Бажаємо подальших успіхів і нових творчих злетів на шляху до апогею наукового Олімпу!