У Дніпрі пройшла ювілейна 20-та Студентська республіка

З 28 по 30 червня у Дніпрі, на Монастирському острові, відбулася довгоочікувана подія серед студентства – Студентська республіка.

Цей щорічний фестиваль – важлива подія для українського студентства, яка завжди збирає максимальну кількість обдарованої, активної і цілеспрямованої молоді. Це своєрідне моделювання держави, де учасники ухвалюють законопроекти, відкривають свої підприємства, створюють політичні партії. Основою цьогорічної програми стала тема прогресу і миру у власному регіоні, як його досягти та підтримати. Тема війни є нагальним питанням сьогодення не тільки в Україні, а й в цілому світі. «Тож, або навчимося вирішувати самі свої проблеми, або кінцево перетворимося в демодернізовану глушину світу» — йдеться в програмі Студентської республіки. Учасникам допомагали найкращі експерти, які проводили факультативи, лекції та майстер-класи.

За 3 дні на території Студреспубліки у Дніпрі пройшли безліч суб-фестивалів, серед яких: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Дебати», «Нічна туса», «Глоубел флешмоб». Також відбулися спортивні змагання з футболу, волейболу, шахів та армреслінгу; Ярмарок; БУНТ (Большая Уборка Нашей Территории) та багато іншого.

Цього разу у фестивалі взяли участь 15 команд – представники різних вищих навчальних закладів області. Усього – понад 300 студентів.

Студенти нашого університету взяли активну участь, показали чудові виступи в суб-фестивалях "Флешмоб" і "Художній номер" в якому посіли 2-е місце.

В суб-фестивалі "Перша Леді Дніпра" студентка факультету економіки і управління бізнесом Сазонцева Ангеліна, отримала нагороду "Перша віце-міс Дніпра" і номінацію "Міс Досконалість". Вітаємо її з цим досягненням !

Велика подяка профспілковому комітету, ректорату університету, а також геолого-екологічному факультету за підтримку команди КНУ в цьому чудовому святі !