Тренінг з надання першої долікарської допомоги

У рамках вивчення курсу «Безпека життєдіяльності та основи охорони праці», викладачами кафедри Охорони праці та цивільної безпеки д.т.н. проф. Швагер Н.Ю. та к.т.н. доц. Домнічевим М.В., для студентів груп ГР-18-1,2, був проведений тренінг - «Надання першої долікарської допомоги».

Долікарська допомога, що надається людьми, які не мають спеціальної медичної підготовки, полягає в застосуванні найпростіших засобів на місці події до прибуття медичного працівника. Від того, наскільки своєчасно і грамотно надано першу допомогу, багато в чому залежать результати подальшого лікування, а в ряді випадків і життя потерпілого.

Студентам розповіли про алгоритм дій при наданні першої невідкладної допомоги, як проводити серцево-легеневу реанімацію та надавати допомогу при ранах та кровотечах. Всі бажаючі мали змогу навчитися робити штучне дихання, міряти пульс та зупиняти кровотечу.

Протягом тренінгу студенти цікавились питаннями, які стосувалися безпосередньо безпеки власного життя та навколишніх. Від тренінгу залишилися навички, мета яких не розгубитися, не нашкодити, а допомогти і можливо врятувати чиєсь життя.

Це було дуже цікаво, і безперечно корисно.