Тренінг «Геопросторовий 3D-аналіз на карті в Power Map»

ФОТОАЛЬБОМ
10.04.2019 року для студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» тренер з бізнес-аналітики IT-Академії університету ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Боско Ольга Миколаївна провела тренінг «Геопросторовий 3D-аналіз на карті в Power Map».

Power Map – новітній інструмент для самостійної бізнес-аналітики (BI) від компанії Microsoft, який наочно представляє геодані на двомірних і об'ємних картах.

Студенти познайомилися з технологічними новинками Excel 2016 та навчилися відображати дані на мапі, презентуючи в тривимірному вигляді на Картах Bing більше мільйона рядків даних з таблиці Excel, та створювати анімовані керовані відеотури, якими можна ділитися з зацікавленими особами.

Викладачі кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету дуже вдячні Боско Ользі Миколаївні за відведений час, за подаровану цінну інформацію, передані практичні навички та створені позитивні емоції.