Технічний семінар-тренінг для будівельників

7 травня 2021 року, за сприяння науково-дослідної частини Криворізького національного університету, на базі кафедри промислового, цивільного і міського будівництва фахівцями компанії «МАПЕІ  УКРАЇНА» та «ТД «МАРАФОН»  для викладачів та студентів було проведено технічний семінар-тренінг за темою: «Методи структурного підсилення і захисту будівельних конструкцій із застосуванням композитних матеріалів ТМ «MAPEI».

Слід зазначити, що партнерство з компанією «МАПЕІ  УКРАЇНА» закріплено договором про співпрацю, а проведення подібних заходів вже стало традиційним із 2018 року.

У ході семінару було висвітлено питання щодо специфіки вибору оптимальних конструктивних рішень для відновлення, підсилення та захисту різноманітних будівельних конструкцій, розглянуто особливості розрахунку і технології застосування представлених композитних матеріалів. Крім того, обговорено наступні напрямки та заходи для подальшої співпраці.