Святкуємо разом

Жінка творить історію, хоча історія запам’ятовує лише імена чоловіків.

Генріх Гейне

У календарі свят і пам’ятних днів є важлива дата, пов’язана зі святкуванням Міжнародного жіночого дня, яка приходить у наш дім з першим весняним сонечком.

7 березня 2019 року в Криворізькому національному університеті відбувся захід для студентів-іноземців присвячений Міжнародному жіночому дню. До організації і проведення святкування були залучені студенти-іноземці англомовного проекту та студенти факультету інформаційних технологій.

Веселий і піднесений настрій створював чудовий ведучий – Куропятник Данил (ІПЗ-18-1м).

Савелій Лукаш та Аймен Мансурі допомогли учасникам заходу поринути в історію та з’ясувати, як святкують День жінок у різних країнах світу, дізнатися, як ставилися до жінок у шекспірівську епоху (Микита Крапівний (ІПЗ-17-1), зачаруватися відомою композицією Джо Кокера «Лейла» у виконанні талановитого Леоніда Шадріна (ІПЗ-18-1м).

Найщиріші та найсердечніші вітання звучали для найдорожчих жінок – матусь. Дауаді Тадж Еддін та Мохамед Дабаж зачитали вірші, а Баалі Ясін виконав пісню «Аіша».

Не обійшлося на святі і без магії, гості та присутні із захопленням спостерігали за майстерними фокусами Горільського Тараса (ІПЗ-18-2).

Студенти групи «А» привітали дівчат та присутніх викладачів зі святом теплими побажаннями та віршами.

Урочистий захід промайнув у теплій, невимушеній атмосфері свята.