Сучасні досягнення в машинобудуванні

За ініціативою декана Механіко-машинобудівного факультету Дубровського С.С., кафедра гірничих машин і обладнання в рамках реалізації програми діяльності регіональної асоціації механіків та машинобудівників 31 жовтня 2019р. організувала проведення семінару, за участю компанії Торговий дім «Гідросила ГРУП» - найбільший виробник гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем на території країн СНД.
Студенти та гості прослухали цікаву лекцію за темою «Номенклатура і конструктивні особливості гідравлічних силових машин (насоси та гідромотори шестеренні і аксіально-поршневі, гідророзподільники, гідроциліндри).»
В рамках проведеної зустрічі представниками компанії презентовано сучасні досягнення в гідравліці та технології їх реалізації, продемонстровано зразки новітнього обладнання.
В процесі обговорення було багато запитань, що свідчило про непідробну зацікавленість студентської молоді до впровадження сучасних технологій у виробництві.
Студенти цікавились можливістю проходженням практики на підприємствах «Гідросила ГРУП», а також перспективами подальшого працевлаштування.
В результаті співпраці лабораторія факультету поповнилась новими зразками обладнання та демонстраційними матеріалами.
Велика подяка керівництву компанії «Гідросила ГРУП» за плідну співпрацю та допомогу у вихованні майбутніх фахівців.