Студенти КНУ - переможці "BELAZ-CHALLENGE"

ФОТОАЛЬБОМ

З 4.10.2018 по 6.10.2018 у місті Жодіно Республіки Білорусь проходив Міжнародний чемпіонат серед студентів технічних вищих навчальних закладів “BELAZ-CHALLENGE”, в рамках якого приймали участь вісім команд із чотирьох країн. Нашу країну представляла команда «РУДАРІ» студентів транспортного факультету кафедри автомобільного транспорту Криворізького національного університету за підтримки ТОВ «Сервісний торгово-логістичний центр «БЕЛАЗ УКРАЇНА» (директор БОНДАР І. В.). Програма турніру включала представлення команд-учасників, домашнє завдання з вирішення проблеми передчасного виходу з ладу циліндрів підйому вантажної платформи та несучих елементів кузова кар’єрного самоскида при розвантаженні, брейн-ринг та інтелектуальний марафон.

За результатами турніру команда «РУДАРІ» значно випередила найближчих суперників, стала чемпіоном та завоювала КУБОК БЕЛАЗА!

Склад КОМАНДИ-ПЕРЕМОЖНИЦІ:

Керівник делегації – завідувач кафедри автомобільного транспорту Криворізького національного університету, професор, доктор технічних наук МОНАСТИРСЬКИЙ Юрій Анатолійович.

Команда:

1. КРИВЕНЧЕНКО Владислав Володимирович – студент 2-го курсу магістратури, капітан команди.

2. БОЖКОВ Олег Сергійович – студент 1-го курсу магістратури.

3. КОНДИЛЬ Володимир Анатолійович – студент 1-го курсу магістратури.

4. ПОРХУН Богдан Олегович – студент 4-го курсу бакалаврату.

5. БОГАТИРЕНКО Антон Олегович – студент 1-го курсу магістратури.

У підготовці до турніру активну участь брали фахівці ТОВ «СТЛЦ «БЕЛАЗ УКРАЇНА» та весь колектив кафедри автомобільного транспорту. Особлива подяка директору підприємства БОНДАРЮ Ігорю Вікторовичу та старшому викладачу кафедри ПОТАПЕНКО Володимиру Володимировичу.

Перемога підтвердила високий рівень підготовки студентів кафедри автомобільного транспорту, глибоке розуміння технічних питань, вміння оперативно вирішувати прикладні задачі в області кар’єрного транспорту на сучасному рівні, з новим поглядом на існуючи проблеми.

Вітаємо команду з Перемогою, радіємо за Вас!