Студентський гімн Gaudeamus для випускників

Третього січня головний корпус Криворізького національного університету важко було відрізнити від престижних європейських вузів: коридори заповнили молоді люди в довгих чорних мантіях та академічних чотирикутних головних уборах. Вони не проводили наукових дискусій, а жваво розмовляли і активно фотографувалися групами і поодинці. Всі готувалися до урочистої події - вручення дипломів з відзнакою випускникам магістратури.

І ось настав цей урочистий момент - під музику в зал заходить майже сотня випускників-магістрів та сідають за овальний стіл. Торжество з нагоди вручення дипломів традиційно почалося з виконання студентського гімну Gaudeamus.

Всього в цьому навчальному році дипломи магістрів отримали 643 студенти, з яких 122 – дипломи з відзнакою.

Для вручення дипломів з відзнакою на сцену піднявся випускник університету, володар диплому з відзнакою, ректор Криворізького  національного університету, професор  Микола  Ступнік. Микола Іванович привітав талановиту молодь, подякував за гарне навчання та побажав успіхів у їх подальшій трудовій діяльності.

Разом з деканами гірничо-металургійного, геолого-екологічного та транспортного факультетів він вручив випускникам цих факультетів дипломи з відзнакою.

Крім того, грамотами за високі досягнення в навчанні, значні наукові здобутки та активну участь в громадському житті університету були нагороджені Анна Скляр,   Владислав Усачов, Тетяна Присяжнюк та Олег Божков.

Слово для привітання було надано  спеціалісту управління розвитку та навчання Департаменту з персоналу Публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" Вікторії Коцубі, яка привітала випускників та повідомила, що їх з радістю чекають на найбільшому підприємстві Кривого Рогу.

Для вручення дипломів з відзнакою на сцену був запрошений виконуючий обов'язки проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Криворізького національного університету Владислав Чубаров, який разом з деканами механіко-машинобудівного, електротехнічного факультетів та факультету інформаційних технологій вручив дипломи з відзнакою випускникам цих факультетів.

Крім того, грамотами за високі досягнення в навчанні, значні наукові здобутки та активну участь в громадському житті університету були нагороджені Ілля Комнатний та Світлана Ярощук.

Дипломом від Дніпропетровської обласної державної адміністрації та грамотою університету була нагороджена Аліна Кондратенко, яка увійшла до ТОП 5 кращих студентів Дніпропетровської області у номінації «Розумник року 2019».

Для вручення дипломів з відзнакою на сцену запросили виконуючу обов'язки проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Криворізького національного університету Юлію Кашубіну, яка разом з деканом будівельного факультету та заступницею декана факультету економіки та управління бізнесом вручила дипломи випускникам цих факультетів.

Талановиті студенти університету підготували номери художньої самодіяльності, які доповнювали яскраве свято.

В добру путь, випускники!