Студентка 2 курсу гірничо-металургійного факультету Пищикова Катерина стала переможницею конкурсу «Студент року Дніпропетровщини» у номінації «Митець року»!

І не дивно!
Цьогоріч вона створила 4 оригінальні сценарії та пройшла відбір на фінансування цих робіт у рамках кіношколи Ukrainian Film School, а потім ще й реалізувала їх у короткометражки. Катерина проходила тренінги зі всесвітньо відомими творцями, такими як Олександр Роднянський (продюсер та член Американської кіноакадемії), Девід Армстронг (оператор всіх кінострічок «Пила»), Ерік Бросс (американський кінорежисер), Антоніо Лукіч (український режисер, автор кінострічки «Мої думки тихі»).
Катерина отримала гранд на фінансування свого дипломного проекту науково-фантастичної драми «Союз», в якому виступила в якості режисерки та сценаристки. Її дипломна робота відібрана продюсерами студії̈ FILM.UA і надалі розробляється в кооперації з українською VOD-платформою. Крім того, вона займалась організацією Всеукраїнського рейтингу «Книжка року», що спрямований на сприйняття нової української літератури та класики.

Ось така наша Катерина!
Щирі вітання!