#StayHome та готуємось до ЄВІ з іноземних мов на навчання для здобуття ступеня магістра

Розпочалась реєстрація на ЄВІ з іноземних мов на навчання для здобуття ступеня магістра. Для організації занять з підготовки до ЄВІ було сформовано групи студентів, які бажають покращити свої знання напередодні складання іспиту, і розпочато заняття в навчальних аудиторіях із застосуванням мультимедійних засобів.

У зв’язку з введенням карантинних заходів  викладачі кафедри іноземних мов (к.філ.н., доц. Курбатова Т.В., ст.викл. Лях І.В., к.п.н., доц. Соколова С.В., к.п.н., ст. викл. Костіна С.С., к.п.н., доц. Зотова-Садило О.Ю.) здійснили перехід на дистанційну форму навчання. Групи студентів четвертого курсу було внесено до складу учнів у Google Classroom та Moodle, де вони мають змогу отримати необхідний матеріал для підготовки до вступних іспитів, опрацювати його, виконати тренувальні вправи та отримати завдання для самостійного опрацювання в режимі 24/7.

Також викладачі кафедри проводять заняття онлайн, використовуючи сучасні навчальні цифрові платформи – GoogleMeet, Zoom та Skype. У цей складний для всіх період самоізоляції вкрай важливо підтримувати зв'язок між викладачем та студентом, як на академічному, так і на суто психологічному рівні. Для розробки навчального контенту було залучено як багаторічні методичні здобутки кафедри іноземних мов, так й іноземний досвід підготовки до іспитів з англійської мови, а саме підручники, які спеціально розроблені для такої підготовки: Grammar and Vocabulary Practice (for all exams)  видавництва MM Publications, Gateway B 1+ та B2 видавництва Macmillan Education, New Round Up видавництва Pearson Longman тощо. Значний потенціал для підготовки до іспитів мають Iнтернет-ресурси, які довели свою ефективність як додаткове джерело навчального матеріалу, тренувальних вправ, контрольних тестів, завдань для самоперевірки: www britishcouncil.org,  www.learn-english-online.org,  www.ego4u.comwww.perfect-english-grammar.com тощо. Студенти груп ІПЗ-16-1, ІПЗ-16-2, КІ-16-1, КІ-16-2, КН-16, ЗФПЗ-16, ЗКІ-16, Ф-16, ЕП-16, МН-16-1 отримали унікальний досвід складання екзамену у форматі ЄВІ на платформі MOODLE.

Окрім того, студенти будівельного, геолого-екологічного, гірничо-металургійного, механіко-машинобудівного, транспортного факультетів та факультетів інформаційних технологій і економіки та управління бізнесом  залучаються до роботи у Google Classroom. Двічі на тиждень студенти отримують завдання, спрямовані на розвиток навичок, необхідних для успішного виконання завдань ЄВІ. Однак, не всі студенти працюють активно. Студентам – перехресникам та заочникам  ЕТФ, ФЕУБ, механіко-машинобудівного факультету, яки збираються вступати до магістратури, потрібно зараз братись до справи більш відповідально, або мрія мати ступень магістра може залишитися лише мрією. Тому продовжуємо працювати разом задля досягнення бажаного результату.