Спортивні досягнення ГЕФ

Великим успіхом користуються спортивні змагання серед професорсько-викладацького складу геолого-екологічного факультету. За п’ятнадцять останніх років професорсько-викладацький склад факультету неодноразово посідав призові місця серед факультетів нашого університету. Завершилась традиційна спартакіада Криворізького національного університету «Бадьорість та здоров’я». Це була XV спартакіада для викладачів, співробітників та аспірантів.

Викладачі та аспіранти геолого-екологічного факультету брали активну участь у всіх видах змагань і посіли перше місце з бадмінтону.
Щиро вдячні колективу кафедри фізичного виховання та комісії зі спортивно-масової роботи профкому університету за організацію змагань.